Červen 2009

Why...

21. června 2009 v 22:02 | Elwines Eruvérë
Mantúlië!Takže jsem tu zase a přináším jednu moji anime povídku(FF na anime Naruto).Je to jednorázovka.Jak už asi podle překladu anglického slova why tusíte k čemu se to bude vztahovat.Ano...bude to o tom slůvku proč.Hodněkrát se v textu objevuje,ale taky protože to vynáší další otázky s tím slůvkem proč.Každopádně povídku jsem napsala pod návalem vzteku a je také krátka.Pokud si nechcete skazit náladu nečtěte.Žádný happyend nečekejte.

Ugrilovaný Sasuke by Kyuubi XD

20. června 2009 v 21:23 | Elwines Eruvérë
Mantúlië!No konečně jsme se vrátili ze sportovního kurzu na který jsem se těšila a nakonec byl příšernej.No bylo to hlavně kvůli jedné kámošce,která nás ta začala šíleně pomlouvat.Ono ji totiž asi naštvalo,že jak sme byli disce tak pro mě a pro ještě jednu kámošku přišli kluci na ploužák a pro ní ne.Já ji fakt nikdy nepochopím.Když už ji to tak štvalo tak nám to mělo říct a ne nás pomlouvat,že neumíme tancovat a další takový keci.

Ale teďka k názvu článku.Ne nedělám si srandu.Nakreslila jsem obrázek jak Kyuubi griluje Sasukeho.Na nápadu se tak trochu i podílela Ookami-san,vlastně mě to napadlo,když jsem se bavily o grilovaní Danza.Jinak to co má Sasuke v puse je jablko.A najdete všech 9 ocasů?
Obrázek najdete jako obvykle pod perexem.
I'll hope you like it.

Sportovní kurz

15. června 2009 v 8:47 | Elwines Eruvérë |  Životu nebezpečné!
Mantúlië!Takže pdjíždím na sportovní kurz.A to od dneška do pátka.Takže pozastavuju blog.Sb prosím nemažte si mě.Budu se sem snažit dostat co nejdříve.Omlouvám se,že jsem tu nenapsala delší článek,ale zachilku musím jít.
Sayonara...

Move your body-animemix

12. června 2009 v 19:08 | Elwines Eruvérë
Mantúlië!Ano zase jsem tady.Tentokrát vám chci ukázat jedno anime video,které jsem udělala,vlastně ne tak úplně udělala prostě "načasovala".Dělala jsem ho v Movie Makeru.Myslím,že se mi docela povedlo na to,že je to udělané celé z animací,protože mě tam žádné díly Naruta a atd. nešly napasovat.Ale už konec té samochvály.Můžete se na něj podívat pod perexem.I'll hope you like it.
P.S.:Mám tam nick "Kitsune-chan" a na youtube "KitsuneeeFox",protože to nešlo rozdělit.

Hole

10. června 2009 v 21:33 | Elwines Eruvérë
Tentokrát to nezačnu obvyklým "mantúlië",protože v tomhle fontu nejsou háčky ani čárky.A ještě ano..už jsem se vrátila.Pozastavení trvalo víc jak měsíc takže promiňte,teďka se budu snažit věnovat blogu jak jen to půjde,chci taky chodit ven a musím se učit.

Ale teď k obsahu článku.Jedná se to jedné mé fotky.Ano je to díra....v jedné jeskyni.Bylo to vlastně jenom tak náhodou vyfocené.Se spolužákami,na exkurzi,vlezli do jedné jeskyně,které nám ukázal profesor,a aby jsem viděla na cestu tak jsem fotila(samo,že s bleskem).Pak jsme dolezli nakonec jeskyně a tam někdo zjistil,že je tam ve stropě díra.No a já jsem se chtěla podívat a vyfotila jsem to.Naonec z toho vyšla docela pěkná fotka,na to že jsem to fotila naslepo,protože tam byla tma jak v pytli.Na obrázek se můžete podívat pod perexem.