Říjen 2009

Juhů mám mangu..MANGU!!

25. října 2009 v 0:26 | Elwines |  Životu nebezpečné!
...aneb nečekejte ode mě nějaký srozumitelný článek ^o^.
Mantú!
Yahooo,Yossshhh,Jupííííí :D.Mám mangu,věřte tomu MANGU ^///^,sice jí už mám přečtenou,ale nevadí =).Jelikož mám jeden dárkový poukaz do knihkupectví,poprosila jsem mamku jest-li by mě tam v pondělí neskočila pro další xD,tentokárt Gravitation ^^(Ať žije SHOUNEN AI xD a YAOI xD).
Jinak věřte tomu,že jsem ten nejvetší mangofil a japanofil :D.TAkže zachvilku bych tu chtěla dát 3 recenze na 3 mangy xD.
Teďka bych chtěla v několika bodech zmínit co jsem do teďka dělala :D.
1)Asi před 2 týdny v pátek
to jsme měli vážne vtipný den :D.Jest-li smích prodlužuje život,tak bych podle toho měla být nesmrtelná x].Proč?Měli jsem zemák a psali jsem písemku.A on ke kámošovi došel profesor a že prej:"Co to tady máš napsaný,že by tahák?"a on na něj:"To ne já,to moje Shauma xD."Samozřejmě,že i při písemce jsem chytili strašný závachvat smíchu xD.Prostě stěr jako něco :D.
Potom ještě fyzika xD.Tam taky hodně lidí zaválelo :D:D(no to víte třída imbecilů xD,mimochodem počítám se mezi imbecili xDxD).TAkže učitelkka vysvětlovala jak máme dělat první pomoc a zas ten samý kámoš jako v zemáku:"No my jsem chodili zkoušet první pomoc na hřbitov a učitelka tam ještě nosila kytičky na horobečky xD."Tohle mě opravdu dostalo xD.No a dále,že máme volat sanitku a že v jejich věku ještě neměly mobily a tak jeden kluk prohlásil:"Tak kouřový signály,ne?" xD to samozřejmě všichni taky z toho nemohly a dále,že prý masáž srdce se musí dělat hrozně rychle,tak 80x-90x za minutu.TAkže zase se našel nějakej génius a prohlásil:"TAk na to bych si vzal zbíječku xD!"Prostě den jak má být.To bych podle toho měla žít aspoň o takových 20 let déle xD.
2)mám MANGU xD
...aneb to je prostě to nejpodstatnější xD.Chtěla bych ještě dneska na ni ně napsat recenze :D.Času dooost :D.Ještě zhruba 24 hodin =D.Mno nic tak ty mangy se jmenují Upíří polibk Pokrevní příbuzní 1 a 2 a Padlý měsíc.
3)budu kreslit mangu
Mě už vážně hrabe xD.Jenže ta manga byla tak inspirující,že na 2 díl Upířích polibků Pokrevných příbuzných jsem musela vymyslet svůj konec a teďka ho nakreslit :D.a ještě mám 1 mangu začatou.Už jsem udělala dokonce cover ^^ a bude se jmenovat "Alone".Nechte se proto překvapit :D.A ještě Pal,mohla bych nakreslit o Elerminiiské historii mangu?xDJá vím,že to už vážně není normální,ale prostě mám chuť a nápad na kreslení mangy.
4)mám pár namyšlených příběhů,které chci napsat
Ano,ale většina se týká mých oblíbených párů z anime,ale mám ezi nimi i několik fantasy :D.TAkže první čekejte už zítra,protože to bude legenda o Dračím hvozdu,což je les v Elerminii.
5)Organizace
Desing by měl být dnes večer,bude to kombinace některých mých upravených fotek a něčího obrázku.A bude to na téma "upíři".
Také budu předělávat menu,někteří všímavci si mohly všimnout,že jsem úplně změnila rubriky.
6)O autorech
Také bych chtěla do jednoho článku napsat něco málo o mě,tedy o mém alter egu,a Brisovi.

Heh,toť vše.
Ať nad tebou hvězdy bdí
Elwines
(největší mangofil,animefil,fantasyfil,drakofil a japanofil na světě xD)

Konečně zpátky a s tí mi dokončená rekonstrukce

15. října 2009 v 17:01 | Elwines Eruvérë |  Životu nebezpečné!
Elw.Ehmmm...Mantú! ^^;.*otočení**šeptání*
Bris:Mno mantú =).Mám vám říct,že je konečně blog zase funkční,protože Elw se moc stydí,protože jí to trvalo tak dlouho a chce se om*skočí mu do řeči*
Elw:*skočímu do řeči* ale já se nestydím ^^;...jjjá jenom,že mě vadí,že to trvalo tak dlouhoo -.-.
Bris:O.o Ale tak proč si chtěla abych to řekl já ?
Elw:Proč?^^; Uhmm...no proto,že je to blbý a já no..
Bris:Takže je to,protože je ti to trapné *významný pohled*.
Elw:No dobře -.- příznávám.Jenže já vážně neměla čas na nic jiného než rekon*skočí ji do řeči*
Bris*skočí ji do řeči*strukce.Já vím ^^.A je to kvůli škole,že ano?=D
Elw:Přesně >.<.Píšem teďka hodně písemek a já jsem si až teprve teďka zase zažila školní režim aa..
Bris:*dořekne* máme hodně písemek.To znám =D.
Elw:Ale je to PRAVDA!
Bris:*nervózní*no tk ^^;.
Elw:No takže už k důležitějším věcem.Chytsám ještě nový lay.
Bris:Přesně amohly byste se na něj možná těšit už dnes ve*skočí mu do řeči*
Elw:*skočí mu do řeči*čer.TOHLE JSEM MĚLA ŘÍCT JÁ TY PŘEROSTLÁ JEŠTĚRKO!!*začíná vrčet*
Bris:Uáááá...*letí co mu křídla stačí*.
Elw:*konečně se vzpamatuje*Ehmm...no omluvám se za ten výstup ^^;,ale to jsem opravdu chtěla napsat já =).Njn,nevýhoda sdílení myšlenek >.<.No nic tak já už musím běžet =(.Musím se jít učit a kreslit ^.^.Takže namárië =)!