Listopad 2009

"Menší" zápisek...

26. listopadu 2009 v 21:28 | Elwines Eruvérë |  Životu nebezpečné!
Mantú ^^;!

Konečně zase píšu zápisek =).No,ale je to hlavně tím,že čekám než se mě načte 8. díl anime Shugo Chara.
Jinak omlouvám se,že článek přidávám až teď,když jsem psala,že přidám nějaký už před 2 týdny.Bylo to skrz to,že na hotelu v Egyptě,kde mělo být připojení wifi,bylo jenom nechutně drahý internet,přes hotelové počítače.Takže se moc omlouvám ^^;.

A teď ten "menši" zápisek xD,který rozhodně není malý ^^;(proto je v uvozovkách =).

1) na začátku roku jsem se zapomněla zmínit,že jsem byla v školním memoriálu Josefa Trakače 3 v běhu na 800 metrů ^^.Yop,a můj čas byl 3,18,8 minut ^____^(I'm so happy!!!),díky němu jsem taky dostala z 800 1* =).

2)Zveřejním nějaké pěkné fotky z Egypta,jelikož jsme s taťkou byli v Jeruzálému a Káhiře,tak tam snad najdu nějaké povedené a hodně zajímavé fotky ^^.
Vlastně se mi splnil můj dětský sen =D,viděla jsem velké pyramidy v Gíze ^///^.

3)Už pracuju na manze,která má název "Alone"(překlad:sama).Teprve jsem v stádiu coveru,ale už mám vymyšlený,pro vás snad,hodně zajímavý příběh o půl-lišce-půl upírce (ale nejsem to já ^^;!),která má jméno Kitsune,což v japonštině znamená liška(nééé =D,vážně to nejsem já!).

4)Učitelka nás zapsala na okresní soutěž ve florbalu a já budu chytat ^^.Yahooo =),už se těším =^__^=.

5)Menší nápověda pro Pal jak bude vypadat AT s ní její alter ego ve vlčí podobě.
(ještě,ale nemám pozadí,k němu se taky asi dopracuju až o Vánocích,protože vážně nestíhám.No to víte škola,škola a zase škola.Vlastně 2 školy dohromadytakže mě skoro nezůstává volný čas >.<)

No dobře já sem zveřejním celý obrázek ^^.Já bych prostě chtěla vědět jest-li se aspoň trochu líbí xD.
(foceno mobilem v Egyptě takže se omlouvám za špatnou kvalitu fotky,taky jsem zapomněla na zlaté kroužky v uších >.<(stupid me!),takže se moc omlouvám >=S)


No nic už musím jít jinak zítra by konečně měla být ta recenze na "Padlý měsíc".(já vím jsem strašně >.<,ale já vážně nestíhám =().
Elwines

Elw a Bris jedou pápá

8. listopadu 2009 v 16:39 | Elwines Eruvérë |  Životu nebezpečné!
Elw:Hai hai :D.Um...teda kvetha xD.Jedé se pápá ^^.
Bris:COŽE??!!A kam,že se to jede?O.o
Elw:Do Egypta ^^ a na pyramidy a tam :D.Pání docela se těším xD.
Bris:Ahaa....no nic tak já si jdu ještě zaletět pro pizzu ^^ ;.
Elw:No jo jasně xD ,tak uže ael leť,ať to stihneš.
Bris:Itadakimasuuuuu ^^,pizzo už letím.
Elw:A omlouvám se,že jsem se tu ty 2 týdny neukázala.Mno to proto...že jsemm byla docela na dně -.-.Proč to neřešte.Prostě jsem se musela dát dohromady =).Jo jinak recenze by tu měla být zítra.Omlouvám se,že jsem ji tu nedala dříve -.-.Mno nic tak já už budu muset letět.Sayoooonaraaaaa.Zatím :D.